-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з надання централізованої охорони майна на Об’єктах та спостереження РСТС з реагуванням наряду охорони
Тендер Prozorro UA-2024-12-12-005994-a
Закупівля послуги здійснюється у зв’язку з наявною потребою для забезпечення безперебійної діяльності Покупця в умовах воєнного стану, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 року №1178. ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКІВ З ВИЩОЮ ГРОШОВОЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ НІЖ ОЧІКУВАНА ВАРТІСТЬ РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!!!! Закупівля проводиться Замовником для потреб 2025 року.
Торги не відбулися
235 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 175.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 175.00 UAH
Номер:
00499af4ad094a31a075162347eac93a
Внутрішній номер закупівлі:
23643594
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-12-005994-a
Замовник:
ШЕПЕТІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02092503
-
Адреса:
30405, Україна, Хмельницька область, м. Шепетівка, вул. Пісочна, 127
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Павлюк +380971758683 shpvkg@ukr.net http://shkpvkg.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
235 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2024 11:15 - 08.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2024 11:15 - 11.01.2025 10:00
Аукціон:
13.01.2025 12:31 - 13.01.2025 12:54
Період кваліфікації:
з 13.01.2025 12:54
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
2cf227ec63e94a3ea7189df6532a4202
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
У зв'язку із зменшенням витрат на охорону об'єктів, відповідно до затвердженого кошторису підприємства на 2025 рік та з урахуванням значних змін у ст. «видатків»
Період оскарження:
17.01.2025 10:25 - 28.01.2025 00:00
Дата опублікування:
17.01.2025 10:25
Дата виконання:
28.01.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴235 000.00 Послуга з надання централізованої охорони майна на Об’єктах та спостереження РСТС з реагуванням наряду охорони