-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з надання централізованої охорони майна на Об'єктах та спостереження РСТС з реагуванням наряду охорони
Тендер Prozorro UA-2023-09-18-002860-a
Закупівля послуги здійснюється у зв’язку з наявною потребою для забезпечення безперебійної діяльності Покупця в умовах воєнного стану, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 року №1178. ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКІВ З ВИЩОЮ ГРОШОВОЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ НІЖ ОЧІКУВАНА ВАРТІСТЬ РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!!!!
Завершена
20 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 100.00 UAH
Номер:
420126678ddf4918be709cded54425e3
Внутрішній номер закупівлі:
18995268
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-18-002860-a
Замовник:
ШЕПЕТІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02092503
-
Адреса:
30405, Україна, Хмельницька область, м. Шепетівка, вул. Некрасова, 127
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Павлюк +380971758683 shpvkg@ukr.net http://shkpvkg.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
20 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.09.2023 10:47 - 23.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.09.2023 10:47 - 26.09.2023 10:00
Період кваліфікації:
26.09.2023 10:03 - 28.09.2023 14:10
Період завантаження договору:
04.10.2023 00:00 - 14.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 000.00 Послуга з надання централізованої охорони майна на Об'єктах та спостереження РСТС з реагуванням наряду охорони