-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з надання централізованої охорони майна на Об'єктах та спостереження РСТС з реагуванням наряду охорони
Тендер Prozorro UA-2023-09-18-002860-a
Закупівля послуги здійснюється у зв’язку з наявною потребою для забезпечення безперебійної діяльності Покупця в умовах воєнного стану, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 року №1178. ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКІВ З ВИЩОЮ ГРОШОВОЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ НІЖ ОЧІКУВАНА ВАРТІСТЬ РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!!!!
Завершена
20 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 100.00 UAH
Період уточнення:
18.09.2023 10:47 - 23.09.2023 00:00
Відповідь надана
Дискримінаційні вимоги
Номер:
078f502a8d7e44b6882375bddf06e85a
Дата опублікування:
18.09.2023 14:11
Опис:
п. 10 та п. 17 ідентичні, але написані по різному. Ви читали що Вам УПО дали за документацію??? Приберіть всю дискримінацію та приведіть документацію у відповідність до норм чинного законодавства України. У разі ігнорування, оскаржимо в АМКУ!
Відповідь:
Шановний Учаснику!Дякуємо за зауваження щодо п.10 та п. 17. Замовником будуть внесені зміни в ТД щодо цих пунктів.
Дата відповіді:
19.09.2023 10:00
Відповідь надана
Дискримінація
Номер:
943ab14953e34d8eb7e835c34be9d74d
Дата опублікування:
18.09.2023 14:05
Опис:
І знову вимога прописана під конкретного учасника, а саме під Упарвління поліції охорини, "Учасник повинен мати власний сертифікований пункт цілодобового спостереження, який відповідає вимогам Державних стандартів України, а саме ДСТУ ЕN 50518:2019 та який виданий відповідним органом з сертифікації акредитованим національним органом України з акредитації. Надати копію сертифіката відповідності.".
Вимагаємо видалити дану дискримінацію, а у разі ігнорування звернемояс в АМКУ!
Відповідь:
Шановний Учаснику! Розглянвши Ваше запитання яке ідентичне попередньому, тому ще раз наголошуємо Вам, що обов'язкова сертифікація послуг з проектування, монтування, технічного обслуговування та ремонту систем охоронної сигналізації не передбачена законодавством, однак може проводитись надавачам послуг добровільно. На даний час існує практика добровільного отримання суб'єктами господарювання сертифікатів відповідності на дані послуги. Тому Замовник, керуючись основними принципами здійснення публічних закупівель, вважає за необхідне включити дану вимогу до Тендерної документації.
Дата відповіді:
18.09.2023 16:46
Відповідь надана
Дискримінаційна вимога
Номер:
f379d5238adb4c278642bef3e3dbf6f9
Дата опублікування:
18.09.2023 14:04
Опис:
Шановно Уповноважено особа, Вами знову в документації зазначена дискримінаційна вимога до учасників, а саме: "Учасник повинен мати сертифікат відповідності послуг, які підтверджують якість надання послуг з технічного обслуговування систем охоронної сигналізації у відповідності до вимог:ДСТУ СLС/ТS 50131-7:2014. Системи охоронної сигналізації. Частина 7. Правила застосування; ДСТУ 4030-2001 Системи тривожної сигналізації. Системи охоронного призначення; ДСТУ EN 16763:2017 Послуги та роботи щодо систем протипожежного захисту та систем охоронного призначення – виданий відповідним органом з сертифікації акредитованим національним органом України з акредитації. Надати копію сертифіката відповідності."
Станом на 16.09.2023 року в Україні відсутні нормативно-правові акти, які б зобов'язувало проходити сертифікаці. Дана сертифікація є виключно добровільною. ІІ проводить Департамент поліції охорони і видає її виключно управлінням поліції охорони, отже жодна із приватних компаній не має такого сертифікату.
Дана вимога прописана Вами з однією метою, і це є лобіювання інтересів Управління поліції охорони, з яким у вас є зговір.
Вимагаємо видалити всю дискримінацію, а у разі ігнорування, звернемося в АМКУ!
Відповідь:
Шановний Учаснику! Розглянвши Ваше запитання повідомляємо Вам про наступне, а саме: що обов'язкова сертифікація послуг з проектування, монтування, технічного обслуговування та ремонту систем охоронної сигналізації не передбачена законодавством, однак може проводитись надавачам послуг добровільно. На даний час існує практика добровільного отримання суб'єктами господарювання сертифікатів відповідності на дані послуги. Тому Замовник, керуючись основними принципами здійснення публічних закупівель, вважає за необхідне включити дану вимогу до Тендерної документації.
Дата відповіді:
18.09.2023 16:44
Відповідь надана
Дискримінаційна вимога до учасників
Номер:
5ee5c1c46a6e46eea9b45d88e48ed459
Дата опублікування:
18.09.2023 13:59
Опис:
Шановна Уповноважена особо, Вами в документації встановлено дискримінаційну вимогу до учасників, а саме: "2.1. Довідка Учасника у довільній формі, що містить інформацію про кваліфікацію співробітників задіяних для здійснення комплексу надання зазначених послуг (не менше тридцяти охоронників груп реагування та десяти електромонтерів, які будуть виконувати щомісячне технічне обслуговування систем охоронної сигналізації); 2.2. Копії посвідчень (не менше десяти електромонтерів), які будуть виконувати щомісячне технічне обслуговування систем охоронної сигналізації: (про допуск до роботи в електроустановках з напругою до 1 000 вольт; про проходження навчання з охорони праці та з пожежної безпеки)."
Вимагаємо прибрати дане безглуздя, оскільки не вам вирішувати скільки і яких працівників необхідно мати учасникам у штаті.
Відповідно до Вашого ТЗ, достатньо мати одного електромонтера або інженера для обслуговування, а по реагуванню достатньо лише однієї, ну максимум двох груп.
Непротрібно вигадувати велосипед, він вже вигаданий.
В Україні станом на 18.09.2023 ведено військовий стан, отже Вимагаємо прибрати всі дискримінаційні вимоги , сприяти прозорості у даній закупівлі та максимально економно витрачати бюджетні кошти. У разі ігнорування, звернемося в АМКУ!!!
Відповідь:
Шановний Учаснику! Згідно ст 5 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі-Закон), закупівлі здійснюються за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія, ефективність та пропорційність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників та рівне ставлення до них; об'єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; запобігання корупційним діям і зловживанням. Відповідно до ч.3 ст. 22 Закону, тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку Замовник вважає за необхідне включити до Тендерної документації. Враховуючи вищевикладене, виходячи із специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель, закріпленими статті 5 Закону, та з дотриманням законодавства в цілому, уповноваженою особою прийнято рішення про встановлення в умовах Тендерної документації описаних Вами вимог. Такі вимоги заначені для забезпечення дотримання принципів здійснення закіпівель, в тому числі ефективності та для можливості відбору надійного виконавця - надавача послуг, забезпечення Замовника якісними, стабільними, безперервними послугами, що є предметом закупівлі. Отже, Замовником не встановлено тієї дискримінаційної вимоги, що є темою запитання потенційного Учасника, як і не встановлено інших дискримінаційних вимог в Тендерній документації Замовника.
Дата відповіді:
18.09.2023 16:40