-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Охоронні послуги (послуга із забезпечення охорони Об'єктів Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства)
Тендер Prozorro UA-2023-12-12-011377-a
Закупівля послуг здійснюється у зв’язку з наявною потребою для забезпечення безперебійної діяльності Покупця в умовах воєнного стану, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 року №1178. ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКІВ З ВИЩОЮ ГРОШОВОЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ НІЖ ОЧІКУВАНА ВАРТІСТЬ РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!!!!
Завершена
410 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 050.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 050.00 UAH
Номер:
b075edfabf0a4ec09cb3b44664481895
Внутрішній номер закупівлі:
20019152
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-12-011377-a
Замовник:
ШЕПЕТІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02092503
-
Адреса:
30405, Україна, Хмельницька область, м. Шепетівка, вул. Некрасова, 127
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Павлюк +380971758683 shpvkg@ukr.net http://shkpvkg.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
410 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.12.2023 13:27 - 17.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2023 13:27 - 20.12.2023 10:00
Період кваліфікації:
20.12.2023 10:00 - 21.12.2023 15:40
Період завантаження договору:
27.12.2023 00:00 - 06.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴410 000.00 Охоронні послуги (послуга із забезпечення охорони Об'єктів Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства)