-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Охоронні послуги (послуга із забезпечення охорони Об'єктів Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства)
Оголошено тендер
410 000.00
UAH
Номер:
0bc20076168d4451bc8ab004187270a2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-12-001448-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
02092503
-
Адреса:
30400, Україна, Хмельницька область, Шепетівка, вул. Некрасова, 127
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ШЕПЕТІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02092503
-
Адреса:
30405, Україна, Хмельницька область, м. Шепетівка, вул. Некрасова, 127
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
410 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Охоронні послуги (послуга із забезпечення охорони Об'єктів Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
Дата опублікування:
12.12.2023 10:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума410 000.00 UAH