-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з видалення аварійних, фаутних та сухостійних дерев, кронування та санітарної обрі...×-
Послуги з видалення аварійних, фаутних та сухостійних дерев, кронування та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва (код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 -Лісозаготівельні послуги)
- ID: UA-2026-07-22-011048-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29884975
ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з видалення аварійних, фаутних та сухостійних дерев на території закладів освіти С...×-
Послуги з видалення аварійних, фаутних та сухостійних дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва (код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 -Лісозаготівельні послуги)»
- ID: UA-2025-08-22-004406-a
- Дата створення : 22.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26214823
ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з видалення аварійних, фаутних та сухостійних дерев на території закладів освіти С...×-
Послуги з видалення аварійних, фаутних та сухостійних дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва (код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 -Лісозаготівельні послуги)»
- ID: UA-2025-08-06-003191-a
- Дата створення : 06.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26063535
ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 77210000-5 "Лісозаготівельні послуги" Послуги із благоустрою тер...×-
ДК 021:2015 код 77210000-5 "Лісозаготівельні послуги" Послуги із благоустрою території, зрізування дерев пов'язане з будівництвом споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття середньої загальноосвітньої школи № 83 за адресою: вулиця Героїв Космосу,3 у Святошинському районі м. Києва
- ID: UA-2025-06-06-003678-a
- Дата створення : 06.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25529921
ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з видалення сухостійних дерев, зрізання омели та санітарної обрізки дерев на терит...×-
Послуги з видалення сухостійних дерев, зрізання омели та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва (код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 -Лісозаготівельні послуги)»
- ID: UA-2025-04-03-008634-a
- Дата створення : 03.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24908948
ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з видалення сухостійних дерев, зрізання омели та санітарної обрізки дерев на терит...×-
Послуги з видалення сухостійних дерев, зрізання омели та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва (код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 -Лісозаготівельні послуги)
- ID: UA-2024-08-05-002494-a
- Дата створення : 05.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22226297
ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 77210000-5 - "Лісозаготівельні послуги" Послуги із благоустрою т...×-
ДК 021:2015 код 77210000-5 - "Лісозаготівельні послуги" Послуги із благоустрою території закладу загальної середньої освіти № 83 за адресою: вулиця Героїв Космосу, 3 у Святошинському районі м. Києва( видалення аварійних дерев з вивезенням деревини)
- ID: UA-2023-11-15-002513-a
- Дата створення : 15.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19636823
ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з видалення сухостійних дерев та санітарної обрізки дерев на території закладів ос...×-
Послуги з видалення сухостійних дерев та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва (код згідноДК 021:2015: 77210000-5 -Лісозаготівельні послуги)
- ID: UA-2023-07-14-003606-a
- Дата створення : 14.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18405780
ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
- 1
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
: Код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги (Послуги з видалення сухос...×-
: Код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги (Послуги з видалення сухостійних дерев та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва)
- ID: UA-2022-07-18-007572-a
- Дата створення : 18.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14924238
ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з аварійних робіт по видаленню сухостійних дерев та гілля з вивезенням деревини в...×-
Послуги з аварійних робіт по видаленню сухостійних дерев та гілля з вивезенням деревини в ЗЗСО № 215 вул.Жмеринська,20 Святошинського району м.Києва
- ID: UA-2021-12-17-012477-c
- Дата створення : 17.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13234856
ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з аварійних робіт по видаленню сухостійних дерев та гілля з вивезенням деревини в...×-
Послуги з аварійних робіт по видаленню сухостійних дерев та гілля з вивезенням деревини в закладі дошкільної освіти № 200 вул.Єфремова,9-А (Уборевича) та закладі дошкільної освіти № 560 вул.Якуба Коласа,6-Г Святошинського району м.Києва
- ID: UA-2021-12-17-011773-c
- Дата створення : 17.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13233472
ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги (Послуги з видалення сухості...×-
Код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги (Послуги з видалення сухостійних дерев та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва)
- ID: UA-2021-06-11-012287-b
- Дата створення : 11.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10310524
ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги (Послуги з видалення сухості...×-
Код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги (Послуги з видалення сухостійних дерев та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва)
- ID: UA-2020-11-18-003198-b
- Дата створення : 18.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7268992
ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійні роботи по зняттю сухостійних дерев та санітарна обрізка ( зріз сухого гілля, та о...×-
Аварійні роботи по зняттю сухостійних дерев та санітарна обрізка ( зріз сухого гілля, та омели) в закладі управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: СЗДО № 139, вул. Гната Юри, 5-А
- ID: UA-2020-05-13-003029-a
- Дата створення : 13.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4986689
Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37498536ДК 021:2015: 77211500-7 Послуги з догляду за деревамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійні роботи по зняттю сухостійних дерев та санітарна обрізка( зріз сухого гілля, та ом...×-
Аварійні роботи по зняттю сухостійних дерев та санітарна обрізка( зріз сухого гілля, та омели) в закладі управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою ЗНЗ № 215, вул. Жмеринська, 20
- ID: UA-2020-05-13-002921-a
- Дата створення : 13.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4986350
Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37498536ДК 021:2015: 77211500-7 Послуги з догляду за деревамиЗавершена -