-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги (Послуги з видалення сухостійних дерев та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва)
Тендер Prozorro UA-2020-11-18-003198-b
Завершена
1 210 010.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 050.05 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 050.05 UAH
Номер:
d9774da78a8a4d4580bc06d593c8325e
Внутрішній номер закупівлі:
7268992
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-18-003198-b
Замовник:
Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37498536
-
Адреса:
03148, Україна, Київська область, Київ, вул. Якуба Коласа, 6-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ілинич Михайло Петрович +380988907963 tender_106@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 210 010.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 050.05 UAH
Період уточнення:
18.11.2020 17:11 - 24.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2020 17:11 - 04.12.2020 18:00
Аукціон:
07.12.2020 11:34 - 07.12.2020 12:07
Період кваліфікації:
07.12.2020 12:07 - 11.12.2020 15:16
Період завантаження договору:
11.12.2020 15:16 - 31.12.2020 15:16
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги (Послуги з видалення сухостійних дерев та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ТРОМЗА СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
Оскарження: 11.12.2020 15:16 - 22.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2678614636
-
Контактна особа:
Сергій Вікторович Тромза +380675077289 tromzik@i.ua
-
Адреса:
04128, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ТУПОЛЄВА, будинок 17, квартира 31
Оскарження: 11.12.2020 15:16 - 22.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
526 110.71 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
526 110.71 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.12.2020 15:16
Документи
106
Скарги
0
ФОП "ЯЛОВЕНКО ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3266504459
-
Контактна особа:
Олександр Яловенко +380507684190 yaalovenko@gmail.com
-
Адреса:
85001, Україна, Донецька область, місто Добропілля, ВУЛИЦЯ ГІРНИКІВ, будинок 41
Початкова пропозиція
696 441.18 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
696 441.18 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
61
Скарги
0
КО "Київзеленбуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362123
-
Контактна особа:
Лошманов Володимир Іванович +380442722093 entech@ukr.net http://kievzelenbud.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул.Кудрявська,23
Початкова пропозиція
782 919.55 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
750 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
50
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМДОРСТРОЙ ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43440604
-
Контактна особа:
ТЕРЕЩЕНКО ЛЮДМИЛА 380992753655, 380992753655 rdsp@ukr.net
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, ВУЛИЦЯ ЗІНЧЕНКА, БУДИНОК 9
Початкова пропозиція
1 193 943.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 193 943.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
34
Скарги
0
Контракти
Номер:
e7d2b7056fd940158b885e2b5ebfc4e9
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-18-003198-b-a1
Постачальник:
ФОП "ТРОМЗА СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2678614636
-
Контактна особа:
Сергій Вікторович Тромза +380675077289 tromzik@i.ua
-
Адреса:
04128, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ТУПОЛЄВА, будинок 17, квартира 31
Номер договору:
1426/26
Сума договору:
526 110.71 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.12.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
22.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний