-
Відкриті торги
-
КЕП
Код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги (Послуги з видалення сухостійних дерев та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва)
526 110.71
UAH без ПДВ
Номер:
e7d2b7056fd940158b885e2b5ebfc4e9
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-18-003198-b-a1
Замовник:
Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37498536
-
Контактна особа:
Ілинич Михайло Петрович +380988907963 tender_106@ukr.net
-
Адреса:
03148, Україна, Київська область, Київ, вул. Якуба Коласа, 6-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ФОП "ТРОМЗА СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2678614636
-
Контактна особа:
Сергій Вікторович Тромза +380675077289 tromzik@i.ua
-
Адреса:
04128, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ТУПОЛЄВА, будинок 17, квартира 31
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1426/26
Дата підписання:
22.12.2020 00:00
Період дії договору:
22.12.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
526 110.71 UAH без ПДВ
Оплачено:
526 110.71 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги (Послуги з видалення сухостійних дерев та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.12.2020