• Відкриті торги
  • КЕП

Код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги (Послуги з видалення сухостійних дерев та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва)

Оголошено тендер

1 210 010.00 UAH
Номер: 89faccbdbe64412f85ca76fa2bc9fa49
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-18-006094-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
Замовник: Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 1 210 010.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги (Послуги з видалення сухостійних дерев та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 18.11.2020 17:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 210 010.00 UAH