-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги (Послуги з видалення сухостійних дерев та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва)
Тендер Prozorro UA-2021-06-11-012287-b
Завершена
3 020 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 100.00 UAH
Номер:
173bf01d00d4496d9d7603bc0bf83f6a
Внутрішній номер закупівлі:
10310524
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-11-012287-b
Замовник:
Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37498536
-
Адреса:
03148, Україна, Київська область, Київ, вул. Якуба Коласа, 6-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ілинич Михайло Петрович +380988907963 tender_106@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 020 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 100.00 UAH
Період уточнення:
11.06.2021 16:14 - 23.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2021 16:14 - 03.07.2021 18:00
Аукціон:
05.07.2021 14:25 - 05.07.2021 14:58
Період кваліфікації:
05.07.2021 14:58 - 21.07.2021 17:00
Період завантаження договору:
21.07.2021 17:00 - 10.08.2021 17:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги (Послуги з видалення сухостійних дерев та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, м. Київ, Території закладів освіти Святошинського району міста Києва
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
КО "Київзеленбуд"
Оскарження: 21.07.2021 17:00 - 01.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362123
-
Контактна особа:
Лошманов Володимир Іванович +380442722093 entech@ukr.net http://kievzelenbud.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул.Кудрявська,23
Оскарження: 21.07.2021 17:00 - 01.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 975 785.22 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 084 899.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.07.2021 17:00
Відповіді на вимоги
11
Документи
71
Скарги
0
ФОП "ЯЛОВЕНКО ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3266504459
-
Контактна особа:
Олександр Яловенко +380507684190 yaalovenko@gmail.com
-
Адреса:
85001, Україна, Донецька область, місто Добропілля, ВУЛИЦЯ ГІРНИКІВ, будинок 41
Початкова пропозиція
2 335 567.93 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 100 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
81
Скарги
0
ТОВ "КРАМАР ЕКО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36173955
-
Контактна особа:
Юрій Кузьменко +380668939654 kramar.tpv@ukr.net
-
Адреса:
03134, Україна, м. Київ, місто Київ,, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 21
Початкова пропозиція
2 900 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 335 560.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
59
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Альтфатер Київ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25280118
-
Контактна особа:
Григор'єв Павло Володимирович 380445015913,380445015914, 380445015913 pavel.grigoriev@veolia.com
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, проспект Повітрофлотський, 72
Початкова пропозиція
3 020 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 020 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
22a6c8a041934a51bd7c338076a27069
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-11-012287-b-a1
Постачальник:
КО "Київзеленбуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362123
-
Контактна особа:
Лошманов Володимир Іванович +380442722093 entech@ukr.net http://kievzelenbud.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул.Кудрявська,23
Номер договору:
624
Сума договору:
1 084 899.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
904 082.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.08.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
02.08.2021 00:00
Статус:
Виконаний