-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги (Послуги з видалення сухостійних дерев та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва)
Тендер Prozorro UA-2021-06-11-012287-b
Завершена
3 020 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 100.00 UAH
Період уточнення:
11.06.2021 16:14 - 23.06.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим