-
Відкриті торги
-
КЕП
Код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги (Послуги з видалення сухостійних дерев та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва)
1 084 899.00
UAH з ПДВ
Номер:
22a6c8a041934a51bd7c338076a27069
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-11-012287-b-a1
Замовник:
Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37498536
-
Контактна особа:
Ілинич Михайло Петрович +380988907963 tender_106@ukr.net
-
Адреса:
03148, Україна, Київська область, Київ, вул. Якуба Коласа, 6-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
КО "Київзеленбуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362123
-
Контактна особа:
Лошманов Володимир Іванович +380442722093 entech@ukr.net http://kievzelenbud.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул.Кудрявська,23
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
624
Дата підписання:
02.08.2021 00:00
Період дії договору:
02.08.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
1 084 899.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 180 816.50 UAH)
Оплачено:
1 084 899.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 180 816.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги (Послуги з видалення сухостійних дерев та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.12.2021
Місце постачання
03148, Україна, м. Київ, м. Київ, Території закладів освіти Святошинського району міста Києва
На карті