-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з видалення аварійних, фаутних та сухостійних дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва (код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 -Лісозаготівельні послуги)»
Тендер Prozorro UA-2025-08-22-004406-a
Завершена
2 330 873.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 654.37 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 654.37 UAH
Номер:
f3a4462d9627469cb9ffcfc5b6e1f58e
Внутрішній номер закупівлі:
26214823
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-22-004406-a
Замовник:
Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37498536
-
Адреса:
03148, Україна, Київська область, Київ, вул. Якуба Коласа, 6-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Джулай Карина Юріївна +380931185310 tender.uos@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 330 873.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.08.2025 11:51 - 27.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.08.2025 11:51 - 30.08.2025 00:00
Аукціон:
з 01.09.2025 14:21
Період кваліфікації:
30.08.2025 00:00 - 18.09.2025 10:49
Період завантаження договору:
24.09.2025 00:00 - 04.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 330 873.00 «Послуги з видалення аварійних, фаутних та сухостійних дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва (код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 -Лісозаготівельні послуги)»