• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з видалення аварійних, фаутних та сухостійних дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва (код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 -Лісозаготівельні послуги)»

Оголошено тендер

2 330 873.00 UAH
Номер: 3692138945794dc2b2b8500f3057ec93
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-21-011150-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
Замовник: Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 2 330 873.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з видалення аварійних, фаутних та сухостійних дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва (код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 -Лісозаготівельні послуги)»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 21.08.2025 15:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума2 330 873.00 UAH