-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з видалення сухостійних дерев та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва (код згідноДК 021:2015: 77210000-5 -Лісозаготівельні послуги)
Тендер Prozorro UA-2023-07-14-003606-a
Завершена
2 829 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 145.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 145.00 UAH
Номер:
4a9378c0502c4da29dc8f77de6c5cbe0
Внутрішній номер закупівлі:
18405780
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-14-003606-a
Замовник:
Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37498536
-
Адреса:
03148, Україна, Київська область, Київ, вул. Якуба Коласа, 6-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ілинич Михайло Петрович +380988907963 sv.tender106@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 829 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.07.2023 12:45 - 19.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2023 12:45 - 22.07.2023 00:00
Період кваліфікації:
22.07.2023 00:00 - 09.08.2023 12:05
Період завантаження договору:
15.08.2023 00:00 - 25.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 829 000.00 Послуги з видалення сухостійних дерев та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва (код згідноДК 021:2015: 77210000-5 -Лісозаготівельні послуги)