-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з видалення сухостійних дерев та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва (код згідноДК 021:2015: 77210000-5 -Лісозаготівельні послуги)
Тендер Prozorro UA-2023-07-14-003606-a
Завершена
2 829 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 145.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 145.00 UAH
Період уточнення:
14.07.2023 12:45 - 19.07.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим