• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з видалення сухостійних дерев та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва (код згідноДК 021:2015: 77210000-5 -Лісозаготівельні послуги)

Оголошено тендер

2 829 000.00 UAH
Номер: 555af6915fa24470ad6b7c4e29c637a8
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-07-14-001145-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
Замовник: Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 2 829 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з видалення сухостійних дерев та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва (код згідноДК 021:2015: 77210000-5 -Лісозаготівельні послуги)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 14.07.2023 11:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 829 000.00 UAH