-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з видалення аварійних, фаутних та сухостійних дерев, кронування та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва (код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 -Лісозаготівельні послуги)
Тендер Prozorro UA-2026-07-22-011048-a
Завершена
2 828 089.33
UAH без ПДВ
Номер:
520294bea04b44cea5ff21f41daccb7e
Внутрішній номер закупівлі:
29884975
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-22-011048-a
Замовник:
Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37498536
-
Адреса:
03148, Україна, Київська область, Київ, вул. Якуба Коласа, 6-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ілинич Михайло Петрович +380988907963 sv.tender106@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 828 089.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.07.2026 17:23 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2026 17:23 - 30.07.2026 00:00
Аукціон:
з 30.07.2026 13:47
Період кваліфікації:
30.07.2026 00:00 - 06.08.2026 14:32
Період завантаження договору:
12.08.2026 00:00 - 22.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 828 089.33 Послуги з видалення аварійних, фаутних та сухостійних дерев, кронування та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва (код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 -Лісозаготівельні послуги)