• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з видалення аварійних, фаутних та сухостійних дерев, кронування та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва (код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 -Лісозаготівельні послуги)

Оголошено тендер

3 393 707.20 UAH
Номер: b7909c0e420e4405a07d822890b33e1e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-22-013617-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
Замовник: Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 3 393 707.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з видалення аварійних, фаутних та сухостійних дерев, кронування та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва (код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 -Лісозаготівельні послуги)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 22.07.2026 16:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума3 393 707.20 UAH