-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з видалення сухостійних дерев, зрізання омели та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва (код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 -Лісозаготівельні послуги)
Тендер Prozorro UA-2024-08-05-002494-a
Завершена
2 755 840.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 779.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 779.20 UAH
Номер:
d7c2e83b2ca64ab49be087fc262dadb5
Внутрішній номер закупівлі:
22226297
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-05-002494-a
Замовник:
Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37498536
-
Адреса:
03148, Україна, Київська область, Київ, вул. Якуба Коласа, 6-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ілинич Михайло Петрович +380988907963 sv.tender106@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 755 840.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.08.2024 10:56 - 10.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2024 10:56 - 13.08.2024 00:00
Аукціон:
13.08.2024 13:14 - 13.08.2024 13:37
Період кваліфікації:
13.08.2024 13:37 - 15.08.2024 16:12
Період завантаження договору:
21.08.2024 00:00 - 31.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 755 840.00 Послуги з видалення сухостійних дерев, зрізання омели та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва (код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 -Лісозаготівельні послуги)