-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з видалення сухостійних дерев, зрізання омели та санітарної обрізки дерев на території закладів освіти Святошинського району міста Києва (код згідно ДК 021:2015: 77210000-5 -Лісозаготівельні послуги)
Тендер Prozorro UA-2024-08-05-002494-a
Завершена
2 755 840.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 779.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 779.20 UAH
Період уточнення:
05.08.2024 10:56 - 10.08.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим