-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного...×-
Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного розчину в закладах освіти
- ID: UA-2026-08-28-009134-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30228550
ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиКваліфікація -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного...×-
Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного розчину в закладах загальної середньої освіти
- ID: UA-2025-10-07-001845-a
- Дата створення : 07.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26660259
ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного...×-
Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного розчину в закладах загальної середньої освіти
- ID: UA-2025-09-18-005262-a
- Дата створення : 18.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26475632
ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного...×-
Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного розчину в закладах загальної середньої освіти
- ID: UA-2025-09-02-004053-a
- Дата створення : 02.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26300315
ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного...×-
Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного розчину в закладах загальної середньої освіти
- ID: UA-2025-08-28-005197-a
- Дата створення : 28.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26268351
ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного...×-
Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного розчину в навчальних закладах освіти
- ID: UA-2024-05-10-009789-a
- Дата створення : 10.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21530247
ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійний ремонт і чергова державна повірка системи сигналізації загазованості в котельнях...×-
Аварійний ремонт і чергова державна повірка системи сигналізації загазованості в котельнях за адресами: вул. Уральська, 2/10, Голосіївського району м. Києва, ЗЗСО №108, вул. Ліснича, З, Голосіївського району м. Києва, ЗЗСО №151, код 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти - за ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника».
- ID: UA-2022-08-30-003668-a
- Дата створення : 30.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15212063
ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги щодо чергової державної повірки системи сигналізації загазованості в котельні за а...×-
Послуги щодо чергової державної повірки системи сигналізації загазованості в котельні за адресою: вул. Уральська, 2/10, Голосіївського району м. Києва, ЗЗСО № 108, код 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти - за ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника».
- ID: UA-2021-09-16-001110-b
- Дата створення : 16.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11549441
ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійний ремонт приладів системи сигналізації загазованості в котельні за адресою: вул. У...×-
Аварійний ремонт приладів системи сигналізації загазованості в котельні за адресою: вул. Уральська, 2/10, Голосіївського району м. Києва, ЗЗСО № 108, код 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти - за ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника».
- ID: UA-2021-09-06-004229-c
- Дата створення : 06.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11378280
ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги щодо чергової державної повірки системи сигналізації загазованості в котельні за а...×-
Послуги щодо чергової державної повірки системи сигналізації загазованості в котельні за адресою: вул. Ліснича, 3 Голосіївського району м. Києва, ЗЗСО № 151, код 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти - за ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника»
- ID: UA-2021-08-18-006215-a
- Дата створення : 18.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11161487
ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з випробувань та відновлення чистоти внутрішніх поверхонь мереж закладів освіти- ID: UA-2021-01-29-011606-b
- Дата створення : 29.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8352206
ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з випробувань та відновлення чистоти внутрішніх поверхонь мереж дошкільного заклад...×-
Послуги з випробувань та відновлення чистоти внутрішніх поверхонь мереж дошкільного закладу, код – 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник.
- ID: UA-2020-10-14-000394-c
- Дата створення : 14.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6705853
ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з чергової державної повірки системи сигналізації загазованості в котельні за адре...×-
Послуги з чергової державної повірки системи сигналізації загазованості в котельні за адресою вул. Уральська, 2/10 Голосіївського району м. Києва ЗЗСО № 108 , код 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2020-10-07-003620-a
- Дата створення : 07.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6604506
ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з чергової державної повірки системи сигналізації загазованості в котельні за адре...×-
Послуги з чергової державної повірки системи сигналізації загазованості в котельні за адресою вул. Ліснича, 3 Голосіївського району м. Києва ЗЗСО № 151 , код 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
- ID: UA-2020-09-21-010869-b
- Дата створення : 21.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6384385
ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
за кодом CPV за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 71610000-7 Послуги з випробувань...×-
за кодом CPV за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти (Послуги з випробувань та відновлення чистоти внутрішніх поверхонь мереж закладів освіти)
- ID: UA-2020-02-26-002334-a
- Дата створення : 26.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4555167
ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиЗавершена -