-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного розчину в закладах загальної середньої освіти
Тендер Prozorro UA-2025-10-07-001845-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
4e74c1e6b0ec45e2801db9b19fcc17b8
Внутрішній номер закупівлі:
26660259
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-07-001845-a
Замовник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Григорівна Мотузка +380442571274 lyubov-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.10.2025 10:01 - 12.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.10.2025 10:01 - 15.10.2025 10:00
Аукціон:
з 16.10.2025 15:37
Період кваліфікації:
15.10.2025 10:00 - 21.10.2025 14:24
Період завантаження договору:
27.10.2025 00:00 - 06.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 000.00 Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного розчину в закладах загальної середньої освіти