-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного розчину в закладах загальної середньої освіти
Оголошено тендер
350 000.00
UAH
Номер:
c086fb3975234e6388ab0b5774fdf7dd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-07-002169-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного розчину в закладах загальної середньої освіти
Примітки:
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
07.10.2025 09:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума350 000.00 UAH