-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного розчину в навчальних закладах освіти
Тендер Prozorro UA-2024-05-10-009789-a
Завершена
1 560 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 15 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 15 600.00 UAH
Номер:
e324eb197bfe473ba1481f3024ede730
Внутрішній номер закупівлі:
21530247
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-10-009789-a
Замовник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Григорівна Мотузка +380442571274 lyubov-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 560 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.05.2024 15:51 - 15.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
10.05.2024 15:51 - 18.05.2024 10:00
Період кваліфікації:
18.05.2024 10:02 - 21.05.2024 13:33
Період завантаження договору:
27.05.2024 00:00 - 06.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 560 000.00 Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного розчину в навчальних закладах освіти