• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного розчину в навчальних закладах освіти

Оголошено тендер

1 560 000.00 UAH
Номер: 5fcb79bfe4034561bcd5ec1cf47fb434
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-10-012093-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
Замовник: Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 1 560 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного розчину в навчальних закладах освіти
Примітки: закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 10.05.2024 15:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 560 000.00 UAH