-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного розчину в навчальних закладах освіти
Тендер Prozorro UA-2024-05-10-009789-a
Завершена
1 560 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 15 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 15 600.00 UAH
Період уточнення:
10.05.2024 15:51 - 15.05.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим