-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного розчину в закладах загальної середньої освіти
Тендер Prozorro UA-2025-08-28-005197-a
Завершена
375 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 750.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 750.00 UAH
Номер:
fc4f1ca5c55f4098a57b3d907c2f90af
Внутрішній номер закупівлі:
26268351
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-28-005197-a
Замовник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Григорівна Мотузка +380442571274 lyubov-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
375 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.08.2025 12:57 - 02.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2025 12:57 - 05.09.2025 10:00
Аукціон:
з 08.09.2025 14:42
Період кваліфікації:
05.09.2025 10:00 - 10.09.2025 14:55
Період завантаження договору:
16.09.2025 00:00 - 26.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴375 000.00 Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного розчину в закладах загальної середньої освіти