• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного розчину в закладах загальної середньої освіти

Завершена

465 000.00 UAH з ПДВ
Номер: dafd57afed994f8fbc817a4aafd71f1c
Внутрішній номер закупівлі: 26300315
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-02-004053-a   
Замовник: Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Любов Григорівна Мотузка +380442571274 lyubov-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 465 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.09.2025 11:38 - 07.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2025 11:38 - 10.09.2025 10:00
Аукціон: з 11.09.2025 11:17
Період кваліфікації: 10.09.2025 10:00 - 12.09.2025 10:39
Період завантаження договору: 18.09.2025 00:00 - 28.09.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴465 000.00 Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного розчину в закладах загальної середньої освіти