-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного розчину в закладах загальної середньої освіти
Оголошено тендер
465 000.00
UAH
Номер:
26124adb3aca46b18052691498c9abb1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-02-004248-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
465 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного розчину в закладах загальної середньої освіти
Примітки:
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.09.2025 11:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума465 000.00 UAH