-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
за кодом CPV за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти (Послуги з випробувань та відновлення чистоти внутрішніх поверхонь мереж закладів освіти)
Тендер Prozorro UA-2020-02-26-002334-a
Завершена
2 424 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 120.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 120.00 UAH
Номер:
e1d6e4f80f554992a4937358e208ad9f
Внутрішній номер закупівлі:
4555167
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-26-002334-a
Замовник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Григорівна Мотузка +380442571274 lyubov-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 424 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 120.00 UAH
Період уточнення:
26.02.2020 15:46 - 03.03.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2020 15:46 - 13.03.2020 10:00
Аукціон:
16.03.2020 14:31 - 16.03.2020 14:52
Період кваліфікації:
16.03.2020 14:52 - 18.03.2020 17:16
Період завантаження договору:
16.03.2020 14:52 - 05.04.2020 14:52
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Опис100% післяоплата. Розрахунки за надані послуги здійснюються Замовником шляхом безготівкової сплати на підставі акту наданих послуг, відстрочка платежу за надані послуги становить 10 (десять) банківських днів з моменту надання послуг Замовнику. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за надані Послуги здійснюється на протязі 10 банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення (асигнування) на фінансування закупівлі на свій розрахунковий рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з випробувань та відновлення чистоти внутрішніх поверхонь
мереж закладів освіти
Кількість
24 одиниця
Період постачання
до 01.10.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "РОНА ІНЖИНІРИНГ"
Оскарження: 16.03.2020 14:52 - 29.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39070065
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "РОНА ІНЖИНІРИНГ" (044) 209-23-75 ronaing90@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 03028, Київ, Голосіївський р-н, пр. Науки, 30
Оскарження: 16.03.2020 14:52 - 29.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
2 386 213.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 386 213.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.03.2020 17:16
Документи
39
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІСНА КОМПАНІЯ "МЕТАЛІСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41545654
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІСНА КОМПАНІЯ "МЕТАЛІСТ" +380953044630 tovmetalist@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 02099, м.Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬСЬКА, будинок 3/3, кімната 215
Початкова пропозиція
2 417 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 417 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
eb086f46363c4f4ea59c0c830637fa73
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-26-002334-a-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "РОНА ІНЖИНІРИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39070065
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "РОНА ІНЖИНІРИНГ" (044) 209-23-75 ronaing90@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 03028, Київ, Голосіївський р-н, пр. Науки, 30
Номер договору:
72
Сума договору:
2 272 735.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 893 946.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
30.03.2020 09:00
Статус:
Виконаний