-
Відкриті торги
-
КЕП
за кодом CPV за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти (Послуги з випробувань та відновлення чистоти внутрішніх поверхонь мереж закладів освіти)
Оголошено тендер
2 424 000.00
UAH
Номер:
7155b7beaf6e4cfdb2910f398ceb1de6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-26-002341-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ГОЛОСІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
Замовник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
Очікувана вартість:
2 424 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
за кодом CPV за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти
(Послуги з випробувань та відновлення чистоти внутрішніх поверхонь
мереж закладів освіти)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
26.02.2020 15:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис100% післяоплата. Розрахунки за надані послуги здійснюються Замовником шляхом безготівкової сплати на підставі акту наданих послуг, відстрочка платежу за надані послуги становить 10 (десять) банківських днів з моменту надання послуг Замовнику. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за надані Послуги здійснюється на протязі 10 банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення (асигнування) на фінансування закупівлі на свій розрахунковий рахунок.
Сума2 424 000.00 UAH