-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного розчину в закладах освіти
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-009134-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
Кваліфікація
1 380 073.28
UAH без ПДВ
Номер:
0e621641c91d443ebeec6afcc5b9cbbe
Внутрішній номер закупівлі:
30228550
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-009134-a
Замовник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганна Шевчук +380675072919 hannashe0521@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 380 073.28 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 15:27 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 15:27 - 05.09.2026 10:00
Аукціон:
з 07.09.2026 13:53
Період кваліфікації:
з 05.09.2026 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 380 073.28 Послуги по промиванню внутрішньої мережі центрального опалення із застосуванням хімічного розчину в закладах освіти