-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перевезення учнів та вчителів- ID: UA-2026-08-07-006307-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30024516
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2 ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26219760ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перевезення учнів та вчителів- ID: UA-2026-08-07-005993-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30024208
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2 ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26219760ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення учнів та вчителів- ID: UA-2026-04-09-003518-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28874182
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2 ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26219760ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення учнів та вчителів- ID: UA-2026-04-09-003052-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28873714
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2 ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26219760ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перевезення учнів та вчителів- ID: UA-2026-03-26-010307-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28740575
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2 ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26219760ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перевезення учнів та вчителів- ID: UA-2026-03-26-009091-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28739380
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2 ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26219760ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення учнів та вчителів- ID: UA-2026-02-06-003986-a
- Дата створення : 06.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28211629
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2 ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26219760ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перевезення учнів та вчителів- ID: UA-2026-01-23-009265-a
- Дата створення : 23.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28032141
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2 ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26219760ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перевезення учнів та вчителів- ID: UA-2026-01-13-006447-a
- Дата створення : 13.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27891806
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2 ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26219760ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перевезення учнів та вчителів- ID: UA-2026-01-13-005133-a
- Дата створення : 13.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27890646
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2 ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26219760ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівЗавершена -