-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення учнів та вчителів
Тендер Prozorro UA-2026-04-09-003052-a
Завершена
24 006.40
UAH без ПДВ
Номер:
b1dfbcdb7f904436aba0a93f0568364d
Внутрішній номер закупівлі:
28873714
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-09-003052-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2 ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26219760
-
Адреса:
22200, Україна, Вінницька область, Вінницький район м. Погребище, вул.Київська, будинок 50-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Цьопа +380975113608 szosh2_pogre@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
24 006.40 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з перевезення учнів та вчителів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.05.2026
Місце постачання
22200, Україна, Вінницька область, Вінницький район; маршрут: м. Погребище – зуп. «Автостанція» - зуп «Міжколгоспбуд» - ст. Ржевуська – зуп. «Цукровий завод» КЗ «Погребищенський ліцей №2» та у зворотньому напрямку.
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СЛІНЧЕНКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2742803870
-
Адреса:
22200, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н місто Погребище вул.Енергетиків будинок 18
Ціна пропозиції
24 006.40 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.04.2026 10:51
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ceb38d692a9a47c8bacb7680688d2d79
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-09-003052-a-b1
Постачальник:
СЛІНЧЕНКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2742803870
-
Адреса:
22200, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н місто Погребище вул.Енергетиків будинок 18
Номер договору:
4
Сума договору:
24 006.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.04.2026 00:00 - 31.05.2026 00:00
Дата підписання:
06.04.2026 10:48
Статус:
Підписаний