-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з перевезення учнів та вчителів
Тендер Prozorro UA-2026-01-13-005133-a
Завершена
501 102.00
UAH з ПДВ
Номер:
ce50a5a2e6d747e18c953cdeabb71b3f
Внутрішній номер закупівлі:
27890646
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-13-005133-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2 ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26219760
-
Адреса:
22200, Україна, Вінницька область, Вінницький район м. Погребище, вул.Київська, будинок 50-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Цьопа +380975113608 szosh2_pogre@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
501 102.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.01.2026 12:21 - 18.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.01.2026 12:21 - 21.01.2026 00:00
Аукціон:
з 21.01.2026 13:09
Період кваліфікації:
21.01.2026 00:00 - 23.01.2026 10:32
Період завантаження договору:
29.01.2026 00:00 - 08.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴501 102.00 Послуги з перевезення учнів та вчителів