-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з перевезення учнів та вчителів
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-005993-a
Торги не відбулися
265 558.50
UAH без ПДВ
Номер:
88a22a2cc7fc448db30f1b903c5772e0
Внутрішній номер закупівлі:
30024208
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-005993-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2 ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26219760
-
Адреса:
22200, Україна, Вінницька область, Вінницький район м. Погребище, вул.Київська, будинок 50-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Цьопа +380975113608 szosh2_pogre@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
265 558.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 13:24 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 13:24 - 15.08.2026 00:00
Аукціон:
з 17.08.2026 15:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴265 558.50 Послуги з перевезення учнів та вчителів