-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з перевезення учнів та вчителів
Тендер Prozorro UA-2026-01-23-009265-a
Торги не відбулися
89 478.40
UAH з ПДВ
Номер:
16e99852551243b2a206f66101ec87d6
Внутрішній номер закупівлі:
28032141
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-23-009265-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2 ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26219760
-
Адреса:
22200, Україна, Вінницька область, Вінницький район м. Погребище, вул.Київська, будинок 50-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Цьопа +380975113608 szosh2_pogre@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
89 478.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.01.2026 13:01 - 28.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.01.2026 13:01 - 31.01.2026 00:00
Аукціон:
з 02.02.2026 12:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴89 478.40 Послуги з перевезення учнів та вчителів