-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення учнів та вчителів
Тендер Prozorro UA-2026-04-09-003518-a
Завершена
134 460.00
UAH без ПДВ
Номер:
3edade87a664475f9cdb46ce49ff27b5
Внутрішній номер закупівлі:
28874182
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-09-003518-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2 ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26219760
-
Адреса:
22200, Україна, Вінницька область, Вінницький район м. Погребище, вул.Київська, будинок 50-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Цьопа +380975113608 szosh2_pogre@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
134 460.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з перевезення учнів та вчителів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.05.2026
Місце постачання
00000, Україна, Вінницька область, Вінницький район, маршрут: м. Погребище – с. Старостинці - с. Ліщинці – м.Погребище КЗ «Погребищенський ліцей № 2» та у зворотньому напрямку.
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СЛІНЧЕНКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2742803870
-
Адреса:
22200, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н місто Погребище вул.Енергетиків будинок 18
Ціна пропозиції
134 460.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.04.2026 11:07
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4721d37ff6c44b9cab46da771d890492
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-09-003518-a-a1
Постачальник:
СЛІНЧЕНКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2742803870
-
Адреса:
22200, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н місто Погребище вул.Енергетиків будинок 18
Номер договору:
3
Сума договору:
134 460.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.04.2026 00:00 - 31.05.2026 00:00
Дата підписання:
06.04.2026 11:04
Статус:
Підписаний