-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з перевезення учнів та вчителів
Тендер Prozorro UA-2026-03-26-009091-a
Торги не відбулися
134 460.00
UAH з ПДВ
Номер:
3f40385162a0429eba53282681bcc8d0
Внутрішній номер закупівлі:
28739380
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-26-009091-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2 ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26219760
-
Адреса:
22200, Україна, Вінницька область, Вінницький район м. Погребище, вул.Київська, будинок 50-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Цьопа +380975113608 szosh2_pogre@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
134 460.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.03.2026 14:28 - 31.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.03.2026 14:28 - 03.04.2026 00:00
Аукціон:
з 03.04.2026 15:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴134 460.00 Послуги з перевезення учнів та вчителів