-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 1-11 класів...×-
Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 1-11 класів (кейтеринг)
- ID: UA-2026-08-10-009487-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30040799
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги (послуги з організації пільгового харчування)- ID: UA-2026-01-15-002194-a
- Дата створення : 15.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27915408
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги (послуги з організації пільгового харчування)- ID: UA-2025-12-22-000404-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27686556
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорі...×-
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій
- ID: UA-2025-11-10-007198-a
- Дата створення : 10.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27057908
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорі...×-
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій
- ID: UA-2025-10-20-007660-a
- Дата створення : 20.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26813458
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорі...×-
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій
- ID: UA-2025-02-17-002668-a
- Дата створення : 17.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24444779
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорі...×-
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій
- ID: UA-2025-01-13-010402-a
- Дата створення : 13.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24001620
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорі...×-
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій
- ID: UA-2024-11-05-003224-a
- Дата створення : 05.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23128352
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорі...×-
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій
- ID: UA-2024-10-22-001795-a
- Дата створення : 22.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22969651
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорі...×-
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій
- ID: UA-2024-10-21-008176-a
- Дата створення : 21.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22960412
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорі...×-
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій
- ID: UA-2024-09-16-013206-a
- Дата створення : 16.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22601683
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорі...×-
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій
- ID: UA-2024-09-16-009440-a
- Дата створення : 16.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22597841
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових кейтери...×-
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових кейтерингових категорій
- ID: UA-2024-01-16-009379-a
- Дата створення : 16.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20398981
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категор...×-
«Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій»
- ID: UA-2024-01-04-006456-a
- Дата створення : 04.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20315538
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорі...×-
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій
- ID: UA-2023-12-06-009125-a
- Дата створення : 06.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19925705
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -