• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Кейтерингові послуги (послуги з організації пільгового харчування)

Завершена

1 535 930.00 UAH без ПДВ
Номер: d5173c5d153a47a6a59f3b87055e3f2b
Внутрішній номер закупівлі: 27915408
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-15-002194-a   
Замовник: ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 4 ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Наталія Іванівна Корольчук +380978628781 zd4school@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 1 535 930.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги (послуги з організації пільгового харчування)
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 27926 штука
Період постачання 14.01.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 35701, Україна, Рівненська область, м. Здолбунів, вул. Шкільна,11 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВОЗНИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
Ціна пропозиції 1 535 930.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.01.2026 10:16
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b3b59a85fc1e416b8a4ee8020030cd4b
Ідентифікатор договору: UA-2026-01-15-002194-a-b1
Постачальник: ВОЗНИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
Номер договору: 1
Сума договору: 1 535 930.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 14.01.2026 10:15
Статус:
Підписаний
pdf
догКЕЙТ.pdf