• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій

Завершена

315 900.00 UAH без ПДВ
Номер: 29280f074b724eacb4383239c6ac8806
Внутрішній номер закупівлі: 23128352
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-05-003224-a   
Замовник: ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 4 ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Наталія Іванівна Корольчук +380978628781 zd4school@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-10-22-001795-а
Очікувана вартість: 315 900.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 7020 штука
Період постачання 04.11.2024 - 31.12.2024
Місце постачання 35701, Україна, Рівненська область, м. Здолбунів, вул. Шкільна,11 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВОЗНИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
Ціна пропозиції 315 900.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.11.2024 10:43
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ca09f3a7915d4b34891ff0f5bbca2501
Ідентифікатор договору: UA-2024-11-05-003224-a-a1
Постачальник: ВОЗНИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
Номер договору: 29
Сума договору: 315 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.11.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 04.11.2024 10:39
Статус:
Підписаний
pdf
договір29.pdf