• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кейтерингові послуги (послуги з організації пільгового харчування)

Торги не відбулися

2 387 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 14941fef3ca64f139a9b1995005553c5
Внутрішній номер закупівлі: 27686556
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-22-000404-a   
Замовник: ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 4 ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Наталія Іванівна Корольчук +380978628781 zd4school@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 387 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 22.12.2025 08:33 - 27.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 22.12.2025 08:33 - 30.12.2025 08:29
Аукціон: з 31.12.2025 14:36

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 387 000.00 Кейтерингові послуги (послуги з організації пільгового харчування)