• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій

Завершена

161 700.00 UAH без ПДВ
Номер: fe70706e96b4494080981827a3285ddf
Внутрішній номер закупівлі: 22601683
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-16-013206-a   
Замовник: ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 4 ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Наталія Іванівна Корольчук +380978628781 zd4school@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 161 700.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 4900 штука
Період постачання 16.09.2024 - 20.10.2024
Місце постачання 35701, Україна, Рівненська область, м. Здолбунів, вул. Шкільна,11 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВОЗНИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
Ціна пропозиції 161 700.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.09.2024 16:50
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 240754adf78243ff9441516b38cfe7e2
Ідентифікатор договору: UA-2024-09-16-013206-a-b1
Постачальник: ВОЗНИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
Номер договору: 17
Сума договору: 161 700.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.09.2024 00:00 - 20.10.2024 00:00
Дата підписання: 16.09.2024 16:48
Статус:
Виконаний
pdf
договірКЕЙТ.pdf
pdf
ду218102024.pdf
pdf
додугодаКЕЙТЕРИНГ.pdf
p7s
sign.p7s