-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій
Оголошено тендер
161 700.00
UAH
Номер:
33c68c472dca4799a19e3be5b4ee754c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-16-016261-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 4 ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22580204
-
Адреса:
35701, Україна, Рівненська область, м. Здолбунів, вул. Шкільна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 4 ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22580204
-
Адреса:
35701, Україна, Рівненська область, м. Здолбунів, вул. Шкільна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
161 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій
Примітки:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
16.09.2024 16:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума161 700.00 UAH