-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій
Тендер Prozorro UA-2025-02-17-002668-a
Завершена
722 250.00
UAH без ПДВ
Номер:
66d079aa00704fd0959a7c3d135fb9f5
Внутрішній номер закупівлі:
24444779
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-17-002668-a
Замовник:
ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 4 ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22580204
-
Адреса:
35701, Україна, Рівненська область, м. Здолбунів, вул. Шкільна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Іванівна Корольчук +380978628781 zd4school@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-01-13-010402-a
Очікувана вартість:
722 250.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій
Кількість
16050 послуга
Період постачання
17.02.2025 - 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВОЗНИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2910111676
-
Адреса:
33014, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ СТЕПАНА БАНДЕРИ будинок 62 А квартира 132
Ціна пропозиції
722 250.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.02.2025 10:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5e6972316e71434e990ec7458cb4af98
Ідентифікатор договору:
UA-2025-02-17-002668-a-a1
Постачальник:
ВОЗНИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2910111676
-
Адреса:
33014, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ СТЕПАНА БАНДЕРИ будинок 62 А квартира 132
Номер договору:
1
Сума договору:
722 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.02.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
17.02.2025 10:43
Статус:
Підписаний