• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій

Завершена

57 915.00 UAH без ПДВ
Номер: 56e595554e284dba9cdf973f2ec7e1f4
Внутрішній номер закупівлі: 22960412
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-21-008176-a   
Замовник: ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 4 ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Наталія Іванівна Корольчук +380978628781 zd4school@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-09-16-009440-а
Очікувана вартість: 57 915.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1755 штука
Період постачання 21.10.2024 - 31.10.2024
Місце постачання 35701, Україна, Рівненська область, м. Здолбунів, вул. Шкільна,11 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВОЗНИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
Ціна пропозиції 57 915.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.10.2024 14:18
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 374d7f0c71584ccea9d47fc41a0b2217
Ідентифікатор договору: UA-2024-10-21-008176-a-c1
Постачальник: ВОЗНИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
Номер договору: 26
Сума договору: 57 915.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.10.2024 00:00 - 31.10.2024 00:00
Дата підписання: 21.10.2024 14:16
Статус:
Підписаний
pdf
догоКейтеринг.pdf