-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вестибюлю поліклінічного корпусу дитячої поліклініки за адресою: вулиця Гр...×-
Поточний ремонт вестибюлю поліклінічного корпусу дитячої поліклініки за адресою: вулиця Грушевського, 7, м. Коростень, Житомирська область
- ID: UA-2025-07-02-007120-a
- Дата створення : 02.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25772662
КНП "ЦПМСД" КМР ЄДРПОУ: 41844941ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Додаткові послуги з поточного ремонту. Будівля, де знаходиться амбулаторія загальної практ...×-
Додаткові послуги з поточного ремонту. Будівля, де знаходиться амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 5 Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Коростенської міської ради по вул.Шевченка, 66, м. Коростень, Житомирська обл., Україна
- ID: UA-2025-05-06-002647-a
- Дата створення : 06.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25204545
КНП "ЦПМСД" КМР ЄДРПОУ: 41844941ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт. Будівля, де знаходиться амбулаторія загальної практики сімейної медицини...×-
Поточний ремонт. Будівля, де знаходиться амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 5 Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Коростенської міської ради по вул.Шевченка, 66, м. Коростень, Житомирська обл., Україна
- ID: UA-2025-01-10-010262-a
- Дата створення : 10.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23988688
КНП "ЦПМСД" КМР ЄДРПОУ: 41844941ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт. Будівля, де знаходиться амбулаторія загальної практики сімейної медицини...×-
Поточний ремонт. Будівля, де знаходиться амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 5 Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Коростенської міської ради по вул.Шевченка, 66, м. Коростень, Житомирська обл., Україна
- ID: UA-2024-12-18-015074-a
- Дата створення : 18.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23749802
КНП "ЦПМСД" КМР ЄДРПОУ: 41844941ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень цокольного поверху поліклінічного корпусу дитячої поліклініки за...×-
Поточний ремонт приміщень цокольного поверху поліклінічного корпусу дитячої поліклініки за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Коростень, Житомирська область
- ID: UA-2024-06-18-001543-a
- Дата створення : 18.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21857429
КНП "ЦПМСД" КМР ЄДРПОУ: 41844941ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень, сходового маршу (праве крило) поліклінічного корпусу дитячої по...×-
Поточний ремонт приміщень, сходового маршу (праве крило) поліклінічного корпусу дитячої поліклініки за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Коростень, Житомирська область
- ID: UA-2023-06-29-006979-a
- Дата створення : 29.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18275912
КНП "ЦПМСД" КМР ЄДРПОУ: 41844941ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень, сходового маршу (праве крило) поліклінічного корпусу дитячої по...×-
Поточний ремонт приміщень, сходового маршу (праве крило) поліклінічного корпусу дитячої поліклініки за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Коростень, Житомирська область (45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2023-06-16-002079-a
- Дата створення : 16.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18127241
КНП "ЦПМСД" КМР ЄДРПОУ: 41844941ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень поліклінічного корпусу дитячої поліклініки за адресою: вул. Гру...×-
Поточний ремонт приміщень поліклінічного корпусу дитячої поліклініки за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Коростень, Житомирська область (45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2023-04-04-003178-a
- Дата створення : 04.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17404205
КНП "ЦПМСД" КМР ЄДРПОУ: 41844941ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт сходового маршу АЗПСМ №1 (праве крило-перший, другий поверхи) за адресою:...×-
Поточний ремонт сходового маршу АЗПСМ №1 (праве крило-перший, другий поверхи) за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Коростень, Житомирська область (45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2022-10-26-006612-a
- Дата створення : 26.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15681275
КНП "ЦПМСД" КМР ЄДРПОУ: 41844941ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2021-02-19-008100-b
- Дата створення : 19.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8710333
КНП "ЦПМСД" КМР ЄДРПОУ: 41844941ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2021-02-19-002447-b
- Дата створення : 19.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8702307
КНП "ЦПМСД" КМР ЄДРПОУ: 41844941ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2021-02-15-005123-c
- Дата створення : 15.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8615267
КНП "ЦПМСД" КМР ЄДРПОУ: 41844941ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2021-02-15-003626-c
- Дата створення : 15.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8612647
КНП "ЦПМСД" КМР ЄДРПОУ: 41844941ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2021-02-11-004392-c
- Дата створення : 11.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8577869
КНП "ЦПМСД" КМР ЄДРПОУ: 41844941ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2021-02-10-010716-a
- Дата створення : 10.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8550499
КНП "ЦПМСД" КМР ЄДРПОУ: 41844941ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -