-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт. Будівля, де знаходиться амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 5 Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Коростенської міської ради по вул.Шевченка, 66, м. Коростень, Житомирська обл., Україна
Тендер Prozorro UA-2025-01-10-010262-a
Завершена
1 483 766.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 418.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 418.83 UAH
Номер:
7fde392292a64be3a29670cf5630a8de
Внутрішній номер закупівлі:
23988688
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-10-010262-a
Замовник:
КНП "ЦПМСД" КМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
41844941
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Давидюк +380680201589 shmyga_tanya@ukr.net https://korsimlikar.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 483 766.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.01.2025 16:55 - 16.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.01.2025 16:55 - 19.01.2025 00:00
Період кваліфікації:
19.01.2025 00:00 - 23.01.2025 13:02
Період завантаження договору:
29.01.2025 00:00 - 08.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 483 766.00 Поточний ремонт. Будівля, де знаходиться амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 5 Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Коростенської міської ради по вул.Шевченка, 66, м. Коростень, Житомирська обл., Україна